FAIL (the browser should render some flash content, not this).

>Sprawdź gdzie i kiedy odbywa się najbliższy kurs<

Kurs - szkolenie z promocji własnego wizerunku na rynku pracy oraz pisania profesjonalnego cv!

Szanowni Państwo!

Wychodząc na wprost oczekiwaniom Państwa stworzyliśmy ofertę szkolenia lub inaczej kursu z zakresu promocji włsnego wizerunku na rynku pracy. W skład kursu wchodzi szereg elementów z zakresu pisania profesjonalnego cv oraz promocji własnej osoby na rynku pracy.Lista omawianych zagadnień znajduje się poniżej.

Kurs ma charakter wykładu z częścią aktywną dla słuchacza. Kurs może zostać wzbogacony o warsztaty z wykorzystania nabytych umiejętności w trakcie wykładu.

Czas trwania wykładu to dwie godziny zegarowe czyli 120 minut. Czas trwania warsztatów to dodatkowo dwie lub trzy godziny zegarowe, warsztaty organizowane są opcjonalnie.

Zapisy na kurs:

Na organizowany w najbliższym czasie kurs można się zapisać telefonicznie +48 507 462 092 lub wysyłając e@mail pod adres kurs@abcahead.com.pl po zarezerwowaniu miejsca na kursie otrzymają Państwo dane do dokonania płatności na konto bankowe oraz drogą elektroniczną i pocztową otrzymają Państwo zaproszenie i kartę wstępu na kurs. W kursie będą mogły uczestniczyć jedynie osoby których wpłata została odnotowana minimum trzy dni przed terminem kursu.


1. Profesjonalne CV

a) Sposoby selekcji kandydatów przez pracodawców (na co zwracają uwagę pracodawcy w trakcie selekcji kandydatów na podstawie nadesłanych cv)

b) Co powinno znaleźć się w profesjonalnym CV (omówienie najczęściej pojawiających się błędów popełnianych w cv, omówienie przykładów wykonanych zleceń usługi profesjonalne cv)

c) Modelowanie opisów stanowisk. (przykłady z dotychczasowych zleceń profesjonalnego cv)

d) Co zrobić by nasze cv przeszło do kolejnego etapu selekcji kandydatów (nacisk na frazy kluczowe w profesjonalnym cv)

2.Promocja wizerunku własnego na rynku pracy.

a) Skuteczne metody w wyszukiwaniu ofert pracy. (Jak i gdzie szukać pracy, ogłoszenia w prasie, w internecie, polecenie przez znajomego?)

b) Portale pracy, a skuteczność w poszukiwaniu pracy. (omówienie najlepszych portlai zawierających ogłoszenia o pracę)

c) Portale społecznościowe oknem na nową pracę (promocja własna na portalach społecznościowych skupiających pracodawców i pracowników)

d) Firmy doradztwa personalnego, agencje pracy tymczasowej. (na czym zarabiają agencje pracy tmczasowej a na czym firmy doradztwa personalnego, kogo szukają firmy doradztwa personalnego, jakie mają prawa zatrudnieni)

e) Ogłoszenia o pracę. (na co zwrócić uwagę w ogłoszeniu by nie zostać oszukanym, klauzula o przetwarzaniu danych osobowych po co Ci ona)

f) Własny biznes, metodą na samozatrudnienie, koszty oraz możliwości (krótko o konkurencji, możliwościach przebicia się na rynku, sposobach promocji w Internecie)

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 
pisanie cv Profesjonalne CV

Stań się kimś lepszym od reszty. Naszymi klientami w 70% są kierownicy, oraz dyrektorowie znanych i dużych firm. Dziwisz się czemu? Odpowiedź jest prosta jesteśmy profesjonalistami, a oni powierzają swoją karierę tylko najlepszym.

Powrót do strony głównej profesjonalne cv.

profesjonalne cv

Profesjonalne CV kluczem do sukcesu

Podstwawową metodą selekcji stosowaną przez pracodawców w celu wyłonienia najlepszego kandydata jest analiza nadesłanego cv. Sposób przedstawienia informacji, nie tylko układ graficzny ale w szczególności forma opisów stanowisk może mieć kluczowy wpływ na powodzenie Twojej kandydatury.

profesjonalne cv

Sprawdź co daje Tobie profesjonalne CV.

profesjonalne cv

Szkolenie z promocji własnej na rynku pracy.

Posiadamy certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego o numerze:

5826

Certyfikat uprawniający do prowadzenia doradztwa zawodowego i doradztwa personalnego.

Profesjonalne CV

 

W ofercie posiadamy także szkolenia dla grup zorganizowanych wraz z warsztatami dotyczące:

-pisania profesjonalnego cv

-promocji własnego wizerunku na rynku pracy

-wyszukiwania ofert pracy

Szkolenie wraz z warsztatami trwa od 4 do 5 godzin, koszt w zależności od ilości osób, grupy nawet do 100 osób.

Koszt do ustalenia.

Doskonałe rozwiązanie wspierające OUTPLACEMENT dla firm.