FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Profesjonalne cv - pisanie profesjonalnegocv - pisanie cv

Usługa pisania profesjonalnego CV została stworzona w celu podwyższenia jakości merytorycznej i graficznej Twojego CV, a głównym celem profesjonalnego cv jest pozytywne rozpatrzenie Państwa aplikacji o pracę czego suktkiem będzie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Jak ważne jest CV sami się Państwo już przekonali lub niebawem przekonają. Przejrzystość, czytelność oraz wymodelowanie merytoryczne opisów stanowisk wpływa na wysoką ocenę Twojej aplikacji przez potencjalnego pracodawcę.

Profesjonalne cv, musi być czytelne, profesjonalne cv musi być dopracowane merytorycznie, profesjonalne cv musi być przemyślane. W tym celu usługa profesjonalnego cv to kilka godzin intensywnej pracy doświadczonego pracownika działu HR. To wkład syntezy wielu lat pracy w doradztwie personalnym w Twoją karierę. Profesjonalne cv to profesjonalna pomoc doradcza dla Ciebie!

Twoje profesjonalne cv otworzy Ci drogę do nowego stanowiska. Przeczytaj w jaki sposób pracodawca dokonuje pierwszej selekcji otrzymanych aplikacji na dane stanowisko. Przeczytaj także, jak wpływa na selekcję profesjonalnie napisane CV.

 

Aby otrzymać swoje profesjonalne cv wyślij dotychczasowe swoje cv do nas pod adres:

 

1.Wysłyłasz swoje dotychczasowe cv pod adres podany powyżej, w wiadomości dopisz na jakie stanowisko obecnie aplikujesz, tak byśmy mogli przygotować odpowiednio wymodelowane opisy stanowisk w Twoim nowym profesjonalnym cv. Pamiętaj o podaniu także numeru telefonu do Ciebie, gdyż czasem należy omówić pewne informacje zawarte w Twoim cv.

2.Płacisz dopiero po zrealizowanej usłudze "profesjonalne cv", nigdy przed! Po zrealizowanej usłudze pisania profesjonalnego cv otrzymasz dane do przelewu bankowego, koszt wynosi 49zł.

 


Sprawdź na ile profesjonalnie napisałeś swoje CV:

 

1.Wysyłasz swoje cv pod adres podany powyżej, w wiadomości dopisz na jakie stanowisko obecnie aplikujesz, tak byśmy mogli przeanalizować twoje opisy stanowisk oraz byśmy mogli dobrze opisać wskazówki tak byś samodzielnie poprawił swoje CV.

2.Płacisz dopiero po zrealizowanej usłudze "analiza cv", nigdy przed! Po zrealizowanej usłudze pisania profesjonalnego cv otrzymasz dane do przelewu bankowego, koszt wynosi 39zł.

Nie czekaj, sprawdź jakie masz szanse na dane stanowisko korzystaj z naszych usług. Twoje profesjonalne CV trafia także do bazy aplikacji z której korzystają firmy poszukujące pracowników na stanowiska specjalistyczne i kierownicze.

 

Pisanie profesjonalnego cv trwa około kilku godzin. Profesjonalista który przygotowuje  dla Państwa usługę potrzebuje czasu by zrealizować dotychczasowe zamówienia na analizę cv oraz usługę profesjonalnego cv, więc po otrzymaniu zlecenia oraz potwierdzeniu przez Państwa kosztów za realizację usługi profesjonalnego cv, dajemy sobie 24 godziny na przygotowanie dla Państwa profesjonalnego cv. Jest to praca umysłowa i indywidualna dla każdego z Państwa, nie ma więc możliwości przyspieszenia pracy gdyż mogło by to obniżyć jakość profesjonalnego cv.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 
pisanie cv Profesjonalne CV

Stań się kimś lepszym od reszty. Naszymi klientami w 70% są kierownicy, oraz dyrektorowie znanych i dużych firm. Dziwisz się czemu? Odpowiedź jest prosta jesteśmy profesjonalistami, a oni powierzają swoją karierę tylko najlepszym.

Sprawdź gdzie i kiedy odbywa się najbliższe szkolenie z promocji własnej na rynku pracy.

profesjonalne cv

Profesjonalne CV kluczem do sukcesu

Podstwawową metodą selekcji stosowaną przez pracodawców w celu wyłonienia najlepszego kandydata jest analiza nadesłanego cv. Sposób przedstawienia informacji, nie tylko układ graficzny ale w szczególności forma opisów stanowisk może mieć kluczowy wpływ na powodzenie Twojej kandydatury.

profesjonalne cv

Sprawdź co daje Tobie profesjonalne CV.

profesjonalne cv

Szkolenie z promocji własnej na rynku pracy.

Posiadamy certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego o numerze:

5826

Certyfikat uprawniający do prowadzenia doradztwa zawodowego i doradztwa personalnego.

Profesjonalne CV

 

W ofercie posiadamy także szkolenia dla grup zorganizowanych wraz z warsztatami dotyczące:

-pisania profesjonalnego cv

-promocji własnego wizerunku na rynku pracy

-wyszukiwania ofert pracy

Szkolenie wraz z warsztatami trwa od 4 do 5 godzin, koszt w zależności od ilości osób, grupy nawet do 100 osób.

Koszt do ustalenia.

Doskonałe rozwiązanie wspierające OUTPLACEMENT dla firm.