FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Profesjonalne cv - zwiększa szanse i przebija innych.

Zastanawiasz się czy wydane pieniądze za napisanie profesjonalnego cv przyniesie Ci oczekiwany skutek? Może na początek odpowiemy Ci na pytanie; Co daje profesjonalne cv?

Główne założenia usługi "profesjonalne cv":

1.Głównym celem usługi profesjonalne cv jest wywarcie na pracodawcy wrażenia, które spowoduje, iż Twoja aplikacja nie zostanie odłożona na stertę nie zaakceptowanych aplikacji. Celem jest by pracodawca skontaktował się właśnie z Tobą.

2.Poprawa Twojego wizerunku wobec potencjalnego pracodawcy. Dobrze i poprawnie zredagowane cv to wyższa ocena w oczach przyszłego pracodawcy, w tym celu modelujemy opisy stanowisk tak by były gramatycznie poprawne, zrozumiałe dla każdego, oraz trafiające do potencjalnego pracodawcy.

3.Przebicie innych, dzięki zastosowanym odpowiednio wymodelowanym opisom stanowisk, poziom Twojej aplikacji wzrasta co skutkuje przeniesieniem Twojej aplikacji do kolejnego etapu selekcji jakim jest rozmowa kwalifikacyjna.

4.W profesjonalnym cv, nie zmyślamy ani nie dodajemy opisów stanowisk które nie miały miejsca.

5.Modelowanie opisów stanowisk to umiejętne podkreślenie Twoich umiejętności oraz opis dotychczasowych kompetencji zawodowych, modelowanie opisów w profesjonalnym cv to także odpowiednio dobrane frazy kluczowe na kótre pracodawcy reagują bardziej entuzjasycznie.

Jak widzisz usługa profesjonalne cv to praca poświęcona Twojej karierze, nie marnujesz pieniędzy inwestując w przygotowanie profesonalnego cv dla Ciebie, gdyż inwestujesz w swoją karierę zawodową. Dziś zainwestowane pieniądze w profesjonalne cv, jutro mogą przynieść Ci duże profity.

 

 

 

Planowanie ścieżki kariery: Uwaga dla osób które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową i nie posiadają żadnego doświadczenia przygotowaliśmy ofertę specjalną na szkolenie z promocji własnej na rynku pracy, dodatkowo udzielamy porad związanych z doborem ścieżki kariery, wyborem firm jako pracodawców, a także wyborem studiów czy szkoły.

profesjonalne cv

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
pisanie cv Jak wypromować się na rynku pracy?

Dużym problemem jest znalezienie odpowiedniej oferty pracy jeśli się nie wie jak i gdzie szukać. Ofert pracy jest dużo więcej niż Ci się wydaje. W naszej ofercie szkolenie z promocji własnego wizerunku na rynku oracy. Kto szuka, ten znajdzie! Przeczytaj...

Powrót do strony głównej profesjonalnego cv.

profesjonalne cv

Profesjonalne CV kluczem do sukcesu

Podstwawową metodą selekcji stosowaną przez pracodawców w celu wyłonienia najlepszego kandydata jest analiza nadesłanego cv. Sposób przedstawienia informacji, nie tylko układ graficzny ale w szczególności forma opisów stanowisk może mieć kluczowy wpływ na powodzenie Twojej kandydatury.

profesjonalne cv

Sprawdź co daje Tobie profesjonalne CV.

profesjonalne cv

Szkolenie z promocji własnej na rynku pracy.

Posiadamy certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego o numerze:

5826

Certyfikat uprawniający do prowadzenia doradztwa zawodowego i doradztwa personalnego.

Profesjonalne CV

 

W ofercie posiadamy także szkolenia dla grup zorganizowanych wraz z warsztatami dotyczące:

-pisania profesjonalnego cv

-promocji własnego wizerunku na rynku pracy

-wyszukiwania ofert pracy

Szkolenie wraz z warsztatami trwa od 4 do 5 godzin, koszt w zależności od ilości osób, grupy nawet do 100 osób.

Koszt do ustalenia.

Doskonałe rozwiązanie wspierające OUTPLACEMENT dla firm.